Twój koszyk jest pusty

0
801-080-396

FAQ - Hosting WWW

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na temat Hostingu WWW.

Czy Hosting WWW będzie odpowiedni do utrzymania strony www i kont e-mail?

Oczywiście, jest to najpopularniejszy wybór do takich zastosowań. Jeżeli potrzebujesz miejsca na strony www uruchomione pod własnymi nazwami domenowymi, a zarazem chciałbyś korzystać z poczty elektronicznej, Hosting WWW będzie idealnym rozwiązaniem. Dodatkowo ma co najmniej dwa inne ważne atuty. Po pierwsze dużą liczbę funkcji i dodatków w ramach pakietu, które mogą się przydać od razu lub w przyszłości. Po drugie zarządzanie techniczne serwerem przez SuperHost. Użytkownik martwi się więc wyłącznie o konfigurację swojej usługi, co jest bardzo proste. Działanie i bezpieczeństwo serwerów zapewnia w całości profesjonalna firma hostingowa.

Ile trwa aktywacja usługi hostingowej?

Nie trzeba czekać – aktywacja usługi hostingowej powinna nastąpić w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund od momentu złożenia zamówienia. Na kontaktowy adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca aktywację konta oraz zawierająca dane dostępowe do usługi. Od tego momentu można rozpocząć wykorzystywanie możliwości internetu.

Na początek konto aktywowane jest na całkowicie bezpłatny 15-dniowy okres testowy. Sprawdź, jak będzie wyglądać i działać w SuperHost Twoja strona internetowa, skorzystaj – również gratis – z naszego supportu. Jeżeli ostatecznie zdecydujesz się na opłacenie usługi, po upływie okresu testowego konto zostanie automatycznie przedłużone. Nie będzie więc potrzeby ponownego wprowadzania tych samych ustawień ani marnowania czasu na inne formalności.

Jak SuperHost dba o bezpieczeństwo danych użytkowników?

Lata hostingowych doświadczeń nauczyły nas, jak ważne jest zapewnienie optymalnego bezpieczeństwa danych. Opiekowanie się gigantyczną ilością plików nie jest łatwe, w SuperHost robimy to w następujący sposób:

W internecie jest dużo ofert tańszego hostingu, czym on się różni?

Z pewnością można spodziewać się innej jakości. Nikt nie lubi sytuacji, w której strona www staje się niedostępna, poczta przestaje działać, w wyniku awarii dochodzi do utraty ważnych danych lub do firmy nie można się dodzwonić. W SuperHost chcemy, abyś za rozsądne pieniądze mógł czuć się bezpiecznie. Inwestujemy w serwerownię i jej zabezpieczenia energetyczne, klimatyzacyjne czy sieciowe. Rozwijamy nasze systemy hostingowe, aby mogły w coraz większym stopniu spełniać oczekiwania. Utrzymujemy także zespół ludzi, którzy przez całą dobę opiekują się użytkownikami oraz ich usługami. Naszym znakiem rozpoznawczym jest najlepszy stosunek funkcjonalności do ceny.

Do czego przydaje się panel hostingowy?

Krótko mówiąc – do samodzielnego zarządzania swoim hostingiem przez 24 godziny na dobę. Oczywiście nie znaczy to, że nie można skorzystać także ze wsparcia SuperHost. W panelu można jednak szybko utworzyć własną skrzynkę pocztową, podpiąć nową domenę, utworzyć konto FTP, założyć bazę danych, sprawdzić statystyki oglądalności stron www i wykonać od ręki wiele innych czynności. Wszystko jest wykonane w taki sposób, aby bez czekania na czyjąkolwiek reakcję można było wygodnie zarządzać swoimi usługami.

Specjalnie dla użytkowników SuperHost stworzyliśmy panel hostingowy WisePanel, który jest jednym z wiodących rozwiązań na rynku. Pod adresem www.wisepanel.com udostępniona została jego darmowa wersja demonstracyjna. Sprawdź rozwiązanie doceniane przez tysiące naszych klientów.

Oferta

Hosting WWW - oferta i parametry.

FAQ

Wszystkie tamaty

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.