Twój koszyk jest pusty

0
801-080-396

Panele Zarządzania

Narzędzia, dzięki którym korzystanie z serwera dedykowanego i VPS będzie proste jak w przypadku hostingu.

Parallels Plesk Panel
Jeden z najważniejszych paneli hostingowych na świecie, z renomowanej stajni Parallels. Oferuje połączenie wygody i dużych możliwości, pozwalając z jednej strony na administrację całego serwera, a z drugiej na zarządzanie usługami przez użytkowników końcowych. Odbywa się to poprzez taki sam, intuicyjny i łatwy do nauczenia się panel. Parallels zaznacza również, że Plesk jako jedyny posiada wbudowany mechanizm do automatycznej instalacji setek popularnych aplikacji.
Serwer VPS Serwer dedykowany
Licencja Plesk 11 – 10 domen
Licencja Plesk 11 – 100 domen
Licencja Plesk 11 – bez limitu domen
Licencja Plesk 11 Plus
cPanel / Web Host Manager
cPanel zapewnia intuicyjny interfejs dla użytkowników kont hostingowych, podczas gdy WHM ułatwia zarządzanie całym serwerem i jego usługami. Według autorów zapewnia bezpieczeństwo, łatwość użycia i dostosowywanie się do potrzeb – od administratorów, przez resellerów, po użytkowników poczty e-mail. Bardzo popularne, rozbudowane i stale rozwijane narzędzie, które wspomaga tysiące firm hostingowych na świecie.
Serwer VPS Serwer dedykowany
Licencja bez polskiej wersji językowej
Licencja z polską wersją językową
Direct Admin
Znany panel hostingowy z Kanady. Jego twórcy podkreślają, że tworzony jest w sposób, aby być łatwy w użytkowaniu i maksymalnie szybki. Do najważniejszych atutów zaliczają również stabilność i umiejętność samo-naprawy, wygodne opcje licencyjne oraz możliwość uzyskania pomocy technicznej. Zawiera mniej opcji niż Plesk i cPanel, co rekompensuje prostotą.
Serwer VPS Serwer dedykowany
Licencja standardowa
Fantastico De Luxe
Fantastico zapewnia użytkownikom instalację dziesiątek aplikacji internetowych za pomocą kilku kliknięć w cPanelu. Oferuje najpopularniejsze sklepy e-commerce, portale/CMS-y, blogi, galerie zdjęć, fora dyskusyjne, listy mailingowe, ankiety, narzędzia do zarządzania projektami, obsługi klientów oraz wiele innych. Najpopularniejszy spośród dodatków do cPanel.
Serwer VPS Serwer dedykowany
Licencja polskojęzyczna