Twój koszyk jest pusty

0
801-080-396

Kreator Stron WWW

Szybkie, wygodne i efektywne narzędzie do tworzenia stron internetowych.

Dlaczego warto skorzystać z Kreatora?

W krótkim czasie, bez instalacji dodatkowego oprogramowania i żadnego doświadczenia w tworzeniu serwisów www uzyskasz możliwość skutecznego zaistnienia w sieci. Nie ponosząc zbędnych kosztów stworzysz stronę, która będzie mogła zacząć dla Ciebie pracować.

Jak to działa?

Kreator Stron WWW umożliwia stworzenie jednego serwisu internetowego w każdym z posiadanych w SuperHost pakietów hostingowych. Polega to na wyborze szablonu strony, określeniu struktury i uzupełnieniu treści w sposób niewiele różniący się od edycji dokumentów w popularnych edytorach tekstu. Aplikacja obsługiwana jest w intuicyjny sposób, pozwalając na uruchomienie własnej strony w ciągu zaledwie kilku minut.

W SuperHost bezpłatnie!

Jeśli posiadasz w SuperHost pakiet Biznes PRO, otrzymujesz od nas na stałe licencję na korzystanie z Kreatora Stron WWW. Nie jest to tymczasowa promocja, Twoja licencja ważna jest przez cały okres utrzymania usługi hostingu! Dla pozostałych pakietów hostingowych licencja jest przyznawana bezpłatnie na trzy miesiące. Jeżeli potrzebujesz więcej stron w Kreatorze, dokonaj zakupu w formularzu poniżej.

1 strona www 3 strony www 10 stron www