Twój koszyk jest pusty

0
801-080-396

Usługi dla Serwerów

Usługi dodatkowe dla serwerów dedykowanych oraz serwerów VPS.

Dodatkowe dyski twarde
Dysk twardy jest urządzeniem, na którym przechowywane są pliki serwera. Jeżeli więc dostępna przestrzeń się kończy, można ją uzupełnić. Istnieje także możliwość łączenia urządzeń w macierz RAID, tworząc jeden większy dysk logiczny, jak również przeznaczenie części wyłącznie na kopie zapasowe. SuperHost oferuje dyski, których pojemności i parametry nadążają za najnowszymi trendami.
Serwer VPS Serwer dedykowany
500 GB brak
1 TB brak
2 TB brak
120 GB SSD brak
240 GB SSD brak
Dodatkowa pamięć RAM
W pamięci operacyjnej serwera przechowywane są aktualnie uruchomione programy. Ilość RAM ma więc szczególne znaczenie dla maszyn udostępniających usługi internetowe - im więcej pamięci, tym szybciej działa serwer i udostępnione na nim strony internetowe. Jeżeli system zmuszony jest często przetwarzać duże ilości danych lub ma inne zaawansowane potrzeby, nigdy nie będzie miał zbyt dużo pamięci.
Serwer VPS Serwer dedykowany
2 GB RAM brak
4 GB RAM brak
8 GB RAM brak
8 GB RAM ECCR brak
Kontroler RAID
Urządzenie umożliwia sprzętowe połączenie w macierz twardych dysków. To wartościowe rozwiązanie szczególnie wtedy, jeżeli potrzeba szybszego przepływu danych lub ich większego bezpieczeństwa. Konfiguracje RAID pozwalają zwiększyć wydajność zasobów dyskowych oraz zabezpieczają ciągłość pracy systemu nawet w przypadku uszkodzenia jednego lub - w zależności od konfiguracji - większej ilości dysków.
Serwer VPS Serwer dedykowany
Kontroler RAID SATA (4x HDD) brak
Kontroler RAID SAS (4x HDD) brak
Prywatny switch sieciowy
Podpięcie kilku własnych serwerów dedykowanych pod wydzielony od innych użytkowników switch daje wymierne korzyści - od lepszego zarządzania sieciowego maszynami, po bardziej efektywną komunikację wewnętrzną. Ruch między serwerami podpiętymi do urządzania nie będzie wyczerpywał dostępnego pakietu transferu! Kopiowanie nawet dużych ilości danych może się odbywać szybko i za darmo.
Serwer VPS Serwer dedykowany
Switch 8 portów 100 Mbit/s brak
Switch 5 portów 1 Gbit/s brak
Dodatkowe adresy IP
Adresy IP identyfikują poszczególne serwery i usługi internetowe, ale ich zastosowanie jest znacznie szersze. Unikalny adres pozwala m.in. na korzystanie z szyfrowanych połączeń SSL dla stron www, uruchomienie własnych serwerów DNS, na zwiększenie niezależności od siebie poszczególnych usług. Każdy serwer dedykowany posiada co najmniej jeden unikalny adres IP, można go jednak uzupełnić o kolejne. dopisujesz tylko, j.w.:
Uwaga! Dzięki wprowadzeniu w SuperHost funkcjonalność SNI (Server Name Indication), własny IP nie jest już niezbędny do uruchomienia certyfikatu SSL.
Serwer VPS Serwer dedykowany
Dodatkowy adres IPv4
Karta sieciowa 1 Gbit/s
Dodatkowa karta sieciowa 1 Gbit/s umożliwia ustawienie szybkiego wewnętrznego połączenia między serwerami bez naliczania transferu. Połączenie może być ustanowione albo do prywatnego urządzenia switch, albo bezpośrednio do innych maszyn. W tym drugim przypadku może być jednak konieczne jej wyłączenie i przeniesienie do innego miejsca w serwerowni.
Serwer VPS Serwer dedykowany
Karta sieciowa 1 Gbit/s brak
Podłączenie KVM
Tryb KVM umożliwia zdalne zarządzanie serwerem, nawet jeżeli nie jest on dostępny w sieci. Pozwala na instalację systemu operacyjnego, restart serwera, zmiany konfiguracji BIOS, obserwację procesu uruchamiania i zatrzymywania systemu, przejście w tryb awaryjny i wiele innych opcji niedostępnych z poziomu SSH. Identycznie jakby podłączyć własną klawiaturę, monitor i mysz.
Serwer VPS Serwer dedykowany
14 dni brak
30 dni brak
Support płatny
Support Basic: czas reakcji na problemy sprzętowe serwera wynosi 15 minut w dni powszednie w godzinach 7.00-18.00. W przypadku problemów w nocy, weekendy i święta reakcja podejmowana jest w najbliższym możliwym terminie.

Support Full: czas reakcji na problemy sprzętowe serwera wynosi 10 minut zarówno w dni powszednie w godzinach 7.00-18.00, jak również w nocy, weekendy i święta.
Serwer VPS Serwer dedykowany
Support Basic brak gratis!
Support Full brak
Zewnętrzny backup
Bezpieczeństwo danych stanowi jeden z kluczowych czynników funkcjonowania każdego środowiska serwerowego. Zewnętrzny backup pozwala chronić dane także na zewnątrz, co wyróżnia go od rozwiązań w rodzaju RAID lub dodatkowych dysków. Użytkownik otrzymuje dostęp do zewnętrznego konta FTP z możliwością nielimitowanego uploadu na porcie 100 Mbit/s.
Serwer VPS Serwer dedykowany
50 GB (download 200 GB/m-c) brak
200 GB (download 800 GB/m-c) brak