Twój koszyk jest pusty

0
801-080-396

Transfery i cesje - przenieś domeny do SuperHost

W SuperHost transfer polskich domen jest bezpłatny. W razie potrzeby pomagamy również przy zmianie właściciela adresu internetowego. Solidny usługodawca zapewni domenie bezpieczeństwo i stabilną obsługę. SuperHost to doświadczona firma hostingowa, która systematycznie polepsza ofertę i sprawnie opiekuje się tysiącami polskich i zagranicznych adresów internetowych. Powierz nam swoje domeny i zapewnij sobie profesjonalny poziom usług.

Transfer domen

Oferujemy przetransferowanie polskich domen gratis, natomiast w przypadku pozostałych domen wiąże się to z wniesieniem opłaty za przedłużenie ważności domeny o rok. Gdyby ostatecznie nie doszło do transferu, dla domen zagranicznych zwrócimy kwotę wpłaconą na poczet operacji.

Transfer:

Pierwsze odnowienie

domeny na 1 rok
funkcjonalne
.com.pl, .net.pl, .info.pl itp.
39 zł
polskie
.pl
49 zł

Cesje domen

Cesja domeny wiąże się z przeniesieniem jej praw własnościowych na inną osobę lub firmę. Jest to niezbędna operacja, jeśli właścicielem domeny ma stać się inny podmiot, na przykład jej nowy nabywca. Aktualny właściciel adresu powinien wystąpić z wnioskiem cesji do operatora domeny i w ten sposób rozpocząć całą procedurę. W SuperHost przeprowadziliśmy już bardzo dużo operacji cesji, także tych najbardziej problematycznych.

Cesja:
Dodatkowe informacje: Dodatkowe informacje: